עיצוב דוכנים בקניון

נון סטופ עסקים מומלצים!

עיצוב דוכנים בקניון

מכירים את הדוכנים הפזורים ברחבי הקניון? על אף שנדמה שבסך הכל נעשתה כאן עבודה פשוטה של הסעת הדוכן לקניון, הצבתו בלב מתחם החנויות והוספת כל מיני מוצרים למכירה על הדוכן, הדבר מורכב יותר. שכן, בכדי למשוך את תשומת ליבו של הצרכן, חשוב להשקיע מחשבה מקדימה ולתכנן בצורה מדוקדקת כל פרט ופרט בדוכן על ידי מומחים בתחום.

עיצוב דוכן בקניון (בין אם זה דוכן גלידה, תכשיטים או נעליים), כמו גם דוכנים לאירועים יעשה על ידי מעצבי פנים מובילים וזאת בהתאם לקריטריונים מוגדרים מראש, ביניהם מגבלות המוצגות על ידי הלקוח, מגבלות החלל בו עתיד להיות ממוקם הדוכן ומגבלות התקציב בו מחזיק הלקוח.

הסביבה אל מול עיצוב דוכנים
עיצוב דוכנים בקניון יעשה ביחס ישיר לסביבה בה ממוקם הדוכן ובהתאם לקריטריונים הבאים:
• מעצבי פנים מובילים מקפידים על הגבלות מרחב כפי שהועברו לבעל הדוכן מהנהלת הקניון. חשוב לקחת בחשבון כי לדוכן יוקצה בקניון מרחב בהתאם לדרישות ולהנחיות ההנהלה, ממנו אל לבעל הדוכן לחרוג.
• נכון שהדוכן יהיה בגובה הרצוי בהתאם לחנויות הסובבות אותו כך שתמנע הסתרה
• צורת הדוכן כמו גם האווירה והאופי אותם הוא משדר, צריכה להתאים לתנועה במקום
• חשוב לקחת בחשבון את מיקומי הכניסה לחנויות הסובבות את הדוכן
• תמיד יש להתייחס לסוגי התאורה הקיימת, אם מדובר על תאורה כללית ותאורה ספציפית מעל הדוכן (על פי רוב התאורה בקניון הינה קרה)
• יש להתחשב בריצוף הקיים במקום בו ימוקם הדוכן בקניון ועוד
מעל הכל יש לזכור כי דוכנים בקניונים מוקצבים במטר ועל כן יש להתאימם באופן מוחלט למצוי אל מול הרצוי.

זמני העבודה מוקצבים
אם פניתם לחברה מקצועית שתפיק עבורכם דוכנים בקניונים, עליכם לקחת בחשבון את זמני העבודה ולוודא כי החברה ו/או בעל המקצוע עומד בהתחייבות ומספק את המוצר תוך פרק הזמן הנדרש. משום שההתקנה תלויה רבות באישורי הקניון, על פי רוב יוקצו לכם יומיים להקמת הדוכן ועל כן קבעו את מועדי העבודה מבעוד מועד, הן מול הנהלת הקניון והן מול בעל המקצוע.

מכירה מהירה ונוחה
הקמת דוכן על ידי מעצבי פנים מובילים מעניקה לכם את האפשרות ליצור שטחי פרסום נרחבים וזאת משום שהדוכן (על פי רוב) יהיה בעל חשיפה מקסימאלית של 360 מעלות. דוכן בקניון שמעוצב באופן המקצועי ביותר מאפשר מכירה מהירה וכפועל יוצא רווחיות מקסימאלית. הלקוחות הפוטנציאלים שעוברים וחולפים בדוכן (לעיתים יותר מפעם אחת) נחשפים למוצרים ויכולים לגעת בהם ולחוות אותם (ולא דרך חלון ראווה) כך שהגישה למוצרים נוחה יותר והרכישה שלהם מפתה יותר.

עיצוב דוכנים באופן מקצועי יהפוך את המוצרים לאטרקטיביים יותר לקונה הפוטנציאלי ויאפשר למוכרים שלכם הגיע לרף מכירות חדש. אם גם אתם מעוניינים בשירות עיצוב דוכנים מקצועי, חשוב שתסתייעו בבעלי מקצוע בעלי ניסיון רב ככל האפשר, הן בהקמת דוכנים והן בעיצובם.

(האם אתה אנושי?)
+ =

Follow as

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!