nons media

נון סטופ עסקים מומלצים!

נון סטופ פיתחה עולם חדש של אפשרויות ויצרה " WIN WIN SITUATION " עבור הלקוח ועבור נותן השרות!

nons media

העולם הדיגיטלי הוא עולם המשתנה בכל רגע נתון.
העובדה ה"קטנה" הזאת דורשת מחשבה, הסתכלויות חדשות ודרכי פעולה של "יד על הדופק" על מנת לשים את העסק שלךahead of the game .
מה שרלוונטי ויעיל היום, מחר כבר פחות ולכן מימוש ותחזוקת הפוטנציאל הגלום בעסק שלך דורש מידה מרובה של חדשנות, ידע, וחשיבה יצירתית.
בנוסף, נוכחות אינטרנטית בלבד, בצורה של אתר, או פרופיל באינדקס מקצועי כזה או אחר בהחלט אינם מספיקים. הדגש העיקרי מונח על נראות, נוחות ורספונסיביות. לדרך בה האתר או היוזמה העסקית שלכם נראים במבט ראשון יש כידוע חשיבות משמעותית, שלא לומר קריטית! אתם יכולים לשאול את עצמכם מה עובר לכם בראש כאשר אתם נתקלים באתר של עסק (או כל אתר אחר לצורך העניין) עם נראות ואינטרפייס בינוניים? התעניינות ויצירת קשר, שלא לדבר על רכישה. הולכים ומתרחקים.
זה נכון שאנו חושבים בראש ובראשונה עם העין, בפרט היום. כאמור, על מנת לייצר נוכחות אינטרנטית מרשימה המייצרת הכנסה, נדרשים כיום הרבה אלמנטים, וניתן כמובן לומר שהם - לפני הכל- חשיבה יצירתית אשר יוצרת תוכן איכותי.
אבל יש אלמנט נוסף שקודם לאלו -והוא (מהצד שלנו): רצון טוב ואמיתי ל"הטיס" את העסק שלכם לאזורים הגבוהים ביותר, ע"י המיתוג הדיגיטלי העסקי האפקטיבי ביותר.
מיתוג בנון סטופ מדיה– איך זה עובד? קודם כל נפגשים ועושים קפה. הפגישה האישית שבמהלכה נסרטט יחד את האסטרטגיה הדיגיטלית והשפה הויז'ואלית הנכונה המתאימה ביותר למרכיבים של העסק שלכם היא השלב הראשון.
בשלב הבא נמצא ונדגיש יחד את היתרונות והייחודיות של העסק שלכם ומה תועלתו האמיתית לקהל הלקוחות שלכם, כשהמטרה הסופית (ע"י שימוש בתוכן המתאים) היא יצירת מערכת יחסים של אמון וחברות עם קהל הלקוחות הגדל שלכם.
לאחר הפגישה עם מנהל הפרוייקט, נצא לדרך ונספק לעסק שלכם את האדג' הדיגיטלי הנדרש ע"י מיטב הפרילאנסרים שלנו ,בין אם הדבר יכלול שימוש בעולם האנימציה, סרטון תדמית קלאסי או לייב פוטאג' שלכם פונים ישירות אל ה"חברים" החדשים שלכם. כאמור, כל עסק או מוצר והמיתוג הרשתי הנכון לו. בנוסף, נון סטופ מדיה מתמחה גם בהשקות דיגיטליות לעסקים שלא פעלו בדיגיטל לפני או שמרגישים שהנראות האינטרנטית שלהם צריכה "מתיחת פנים" כוללת ומציעה חבילות השקה ומיתוג ברשת שלנו הכוללות: אסטרטגיה וייעוץ, יצירת סרטון תדמית או סרטון אנימציה, עיצוב לוגו כתיבת תוכן וקופירייטינג ועוד...
הפרילאסרים שלנו: נון סטופ מדיה מפגישה אתכם עם מיטב הפרילאנסרים הפועלים היום בשוק, רק המומחים שעומדים דירוג, בסטנדרטים ובתפיסה האסתטית של "נון סטופ עסקים" יהיו אלה אשר מטפלים ומעצבים את החומרים שלכם.
הפרילאנסרים שלנו יספקו לכם שירות מקיף ומקצועי בכל תחומי הדיגיטל: אנימציה, עיצוב גרפי, הפקת סרטון תדמית אישי או לעסק ,צילום ועריכה, כתיבה שיווקית וקופירייטינג אנושי מנצח. נון סטופ מדיה היא פלטפורמה צעירה, דינמית ועדכנית המספקת פתרונות ושירותים דיגיטלים חכמים, מתקדמים ומותאמים אישית לכל עסק וצרכיו, תוך מתן דגש על כללי השוק הדינמיים והתאמתם לצרכיו האישיים של כל עסק, מותג, או מוצר.
מאז שהוקמה בשנת 2008, נון-סטופ מדיה יוצרת מדיה דיגיטלית חדשנית אשר מסייעת למאות עסקים ובעלי- עסקים בישראל-קטנים, בינוניים וגדולים כאחד -לפתח יתרון עסקי משמעותי על המתחרים מתוך הצמדות לכללי השיווק הדיגיטליים המשתנים והבנה ועמוקה של המיזם העסקי והדרכים האופטימליות לפיתוחו, קידומו ושיווקו ברשת לאחר שצוירו המטרות המבוקשות, קהלי היעד הרלוונטיים והפלטפורמות הנכונות. אנחנו מחויבים לשיווק וקידום אינטרנטי שווה ששווה תוצאות. בואו אתנו לקחת את המדיה הדיגיטלית שלכם לשלב הבא.
נון סטופ מדיה הינה ערוץ המדיה הדיגיטלית של רשת העסקים החברתית נון-סטופ עסקים.

Follow as

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!